Nõmme sai Euroopa rannajalgpalli meistrite karikal valusa kaotuse ({{commentsTotal}})

Nõmme BSC OIyBet enne mängu
Nõmme BSC OIyBet enne mängu Autor/allikas: Indrek Palm

Euroopa 16 parema sekka jõudnud rannajalgpalliklubi Nõmme BSC Olybet kaotas kohamängudel Rumeenia klubile ACS West Deva.

Play-offi avaringis tiitlikaitsjale Bragale alla jäänud nõmmekad kohtusid nüüd West Devaga, kusjuures vastased lõid võiduvärava vaid 0,3 sekundit enne lõpuvilet, vahendab Soccernet.ee.

Esimene kolmandik lõppes väravateta viigiga, teisel asusid rumeenlased 1:0 juhtima ja võitsid kolmandiku 2:1. Viimane kolmandik kuulus taas Olybetile ja 2:2 viigiseisult otsiti võiduväravat, kuid viimasel hetkel sahistasid võrku hoopis vastased ja 2:3 kaotus oli tõsiasi. Eesti poolelt tegid skoori Andreas Aniko ja Rando Rand.

Nüüd jätkab Nõmme Olybet mänge kohtadele 13.-16., laupäeval on vastaseks Läti meeskond Kreiss.