Markus Salm ja Gabriela Truuse võitsid Kaunases noorte Euroopa karikaetapi ({{commentsTotal}})

Gabriela Truuse
Gabriela Truuse Autor/allikas: Vehklemisklubi Tallinna Mõõk

Pühapäeval Kaunases peetud EFC U-14 individuaalturniiril saavutasid
esikohad Markus Salm (Tallinna Mõõk) ja Gabriela Truuse (Põhjakotkas).

Pääsul 16 sekka võitis Salm 15:6 Valgevene vehklejat Jan Rudkot ja seejärel 15:12 kaasmaalast Oliver Laasikut (Haapsalu En Garde). Veerandfinaalis oli Salm 15.7 parem oma klubikaaslasest Jan Joonas Pevkurist (Tallinna Mõõk) ja poolfinaalis
15:14 Mihail Putškovskist. Finaalis saavutas Salm kindla 15:5 võidu Läti vehkleja Kirils Kuznecovsi üle.

Kaheksa parema hulka veel jõudsid Jan Joonas Pevkur (Tallinna Mõõk) - kuues koht) ja Richard Germ (Haapsalu En Garde) – kaheksas koht.

Tütarlaste seas võitis Truuse esmalt 15:4 Leedu vehklejat Monika Narnbutaitet
ja alistas seejärel kaheksandikfinaalis 15:7 kaasmaalanna Svetlana Trõnova (Haapaslu En Garde). Veerandfinaalis alistas Truuse 14:8 Tallinna Mõõga vehkleja
Kristiin Niliski ja poolfinaalis 7:5 samuti Tallinna Mõõga esindaja Karina Beimanova. Finaalis oli Truuse parem 15:8 Haapsalu En Garde vehklejast Anneli Proosvälist.

Kolmandad kohad said Susanne Lannes (Tartu Kalev) ja Karina Beimanova (Tallinna Mõõk). Kaheksa parema sekka jõudsid ka Kristiin Nilisk (Tallinna Mõõk) – viies koht ja Dinara Anis (Tallinna Mõõk) – kuues koht.