Manchester City kapten peab trauma tõttu tegema vähemalt ühe kuu pikkuse pausi ({{commentsTotal}})

Vincent Kompany
Vincent Kompany Autor/allikas: AFP/Scanpix

Inglismaa jalgpalliklubi Manchester City peab kuu aega hakkama saama ilma kaptenist keskkaitsja Vincent Kompany'ta, kellel on endiselt probleeme säärevigastusega.

Man City viigistas teisipäevases Meistrite liiga mängus 0:0 Kiievi Dünamoga ning pääses Euroopa kõrgeimas klubisarjas kokkuvõttes 3:1 veerandfinaali. Kompany vahetati trauma tõttu väljakult ära juba 5. minutil.

"Tal on säärelihase vigastus. Me teame homme-ülehomme täpsemalt, kuid selline vigastus tähendab reeglina vähemalt ühe kuu pikkust pausi," vahendas Reuters peatreener Manuel Pellegrini mängujärgseid sõnu.

Pallegrini lisas: "See vigastus tuleb väga raskel ajal, sest ta naasis pausilt väga hästi ja mängis kuus kohtumist järjest."

29-aastane Belgia koondislane Kompany on Manchester City's mängimas alates aastast 2008.

Toimetaja: Siim Semiskar