TTÜ-le sai kohamängudes Poola vastu saatuslikuks viimane veerandaeg ({{commentsTotal}})

ISBL-i finaal 2017. aastal: TTÜ KK - Klaipeda
ISBL-i finaal 2017. aastal: TTÜ KK - Klaipeda Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Moskvas toimuval üliõpilasturniiri ISBC 5.-8. koha mängus jäi Eestit esindav TTÜ kindlalt 72:93 alla Poolale, kuigi enne viimast veerandaega oldi veel eduseisus.

TTÜ võitis avaveerandi 22:18 ja poolaja lõppedes juhiti viie 42:37. Kolmandal veerandajal suutis Poola vahe vähendada kolmele silmale ning panna järgmisel kümnel minutil oma paremus lõplikult maksma. Seal visati eestlaste vastu koguni 34 punkti ja teeniti kokkuvõttes 21-punktiline võit, vahendab Korvpall24.ee.

Sander Viilup kerkis TTÜ parimaks 20 punktiga. Teda toetasid Matthias Tass 15 punkti ja 13 lauapalliga ning Oliver Metsalu lisas 10 silma ja 7 korvisöötu. Poola eest viskas Alexander Dziewa 28 punkti. Jan Grzelinski arvele jäi 18 punkti, Alexander Lenszuk lisas 17 silma.

24. mail toimuval 7.-8. koha mängus läheb TTÜ vastamisi Bosnia ja Hertsegoviinaga, kes kaotas 71:85 Ukrainale.