Kanguri koduklubi sai eurosarjas napi võidu ja jõudis veerandfinaali ({{commentsTotal}})

Korvpalli eurosarjas FIBA Europe Cup alistas Kristjan Kanguri koduklubi Varese Openjobmetis kaheksandikfinaalseeria otsustavas mängus koduväljakul 74:71 Türgi klubi Gaziantep Royal Hali ja võitis seeria 2:1 ning pääses veerandfinaali.

Varese võitis poolaja 42:31 ning viimasele veerandajale mindi kuuepunktilises eduseisus. 1.51 enne kohtumise lõpuvilet pääsesid külalised 71:70 juhtima, kuid 37 sekundit enne mängu lõppu viis Maalik Wayns Varese taas juhtima, lõppseisu vormistas vabavisetest Daniele Cavaliero.

Kangur mängis 26 minutit ja viskas selle ajaga neli punkti ja võttis kuus lauapalli. Varese parim oli Wayns 20 punktiga, Brandon Davies lisas 19 punkti. Türgi klubi eest viskasid nii Andrew Rautins, Earl Calloway kui Jawad Williams 15 punkti

Seeria avamängu võitis Varese koduväljakul 82:81, võõrsil kaotati 60:76.

Lisaks Varesele pääsesid veerandfinaali Antwerp Giants, Maccabi, BC Jenissei, Elan Chalon, Himki, BC Cibona ja Fraport Skyliners.