Veidemani koduklubi on lähedal poolfinaali pääsule ({{commentsTotal}})

MM-eelvalikmäng Eesti - Makedoonia / Rain Veideman
MM-eelvalikmäng Eesti - Makedoonia / Rain Veideman Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Itaalia korvpalli tugevuselt teise liiga veerandfinaalis alistas Rain Veidemani kodumeeskond Udine 80:76 Tortona ning asus kolme võiduni peetavat seeriat 2:0 juhtima.

Avaveerand kuulus Tortonale 24:22, aga poolajaks oli Udine pääsenud kahe punktiga ette. Tasavägine mäng jätkus ja enne viimast neljandikku oli seis 52:52 viigis. 18 sekundit enne kohtumise lõppu oli Udine 79:76 peal ja vaatamata vastaste püüdlustele siiski viigini enam ei jõutud ning võõrustajad said kokkuvõttes kätte neljapunktilise võidu, vahendab Korvpall24.ee.

Rain Veideman Udine koosseisu ei kuulunud. Kyndall Dykes viskas võitjate poolelt parimana 24 punkti ja kogus kaheksa lauapalli.