Kaspar Lootus ja Tornado heitlevad Leedus poolfinaali pääsu nimel ({{commentsTotal}})

Kaspar Lootus
Kaspar Lootus Autor/allikas: Basket.ee

Kaspar Lootus ja Kaunase Tornado meeskond on Leedu korvpalli U-18 noorte meistrivõistlustel mängimas veerandfinaalis Visi Kartu nimelise meeskonnaga. Seeria seis on hetkel 1:1 ning edasipääseja selgitatakse laupäeval otsustavas mängus.

Seeria teises kohtumises alistas Tornado teisipäeval vastase koguni 100:75. 17-aastane ja 202 cm pikkune eestlasest ääremängija kogus kümne minutiga kaks punkti (kahesed 1/1, kolmesed 0/1), kaks lauapalli, viis isiklikku viga ja kaks pallikaotust. Võitjate edukaim oli Justinas Ramanauskas 31 punkti, kaheksa lauapalli ja viie sööduga, vahendab Korvpall24.ee.

Kaks päeva varem peetud esimeses veerandfinaalmängus oli Tornado vastasele alla jäänud tulemusega 70:87. Algviisikus alustanud Lootus panustas 18,5 minutiga viie punkti (kahesed 2/5, vabavisked 1/2), nelja lauapalli, kahe korvisöödu ja ühe blokiga. Lisaks tegi ta ka viis viga ja ühe pallikaotuse. Ka selles mängus oli Tornado parim Ramanauskas, sel korral 25 punkti ja seitsme lauapalliga.