Truu sai täna noorteolümpial Eesti parimana 18. koha ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Stine-Lise Truu

Lillehammeris toimuvatel noorte taliolümpiamängudel oli seitsmendal võistluspäeval stardis kolm eestlast. Murdmaasuusatamises sai Stine-Lise Truu 5 km vabatehnika sõidus 18. koha. Kaarel Karri oli 10 km vabatehnika distantsil 29. Mäesuusataja Anna Lotta Jõgeva sai slaalomis kahe sõidu kokkuvõttes 30. koha.

Homme, 19. veebruaril stardib Lillehammeris kuus Eesti sportlast. Kiiruisutamise ühisstardist sõidus lähevad rajjale Kermo Voitka ja Kaspar Kaljuvee. Noormeeste ühisstardist sõidu distantsi pikkuseks on 4000 m. Võistluse osaks on ka distantsi keskel olev vahefiniš, kus kogutud punktid omavad suurt tähtsust võistluse lõpptulemuses.

Curlingus toimub turniir segapaaride vahel, kus ühte võistkonda kuuluvad erinevatest riikidest sportlased. Igasse võistkonda kuulub üks noormees ja üks neiu. Alagrupiturniiri ei ole. Turniir algab kohe 1/32 finaalist. Eesti sai curlingu põhiturniiril 14. koha, mille alusel määrati segapaarismänguks Eesti mängijate partneriteks sportlased põhiturniiri neljast tugevamast võistkonnast. Curlingu põhiturniiri võitis Kanada, teine oli USA, kolmas Šveits ja neljas Venemaa.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch