Welco tahab nimekatele rivaalidele konkurentsi pakkuda ({{commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Tartu JK Welco ootab jalgpalli Esiliiga B hooaega, kus neid on ees ootamas mitmed põhimõttelised vastasseisud. Klubi nõukogu esimees Mart Raamat sõnas intervjuus, et Welco sihib kohta tabeli esimeses pooles.

Esiliiga B algab Welco jaoks linnarivaali Tartu JK Tammeka U21 vastu, kellega kohtutakse 28. veebruaril kell 13.00.

Welco fänlus on selgelt eristuv ning tugev. Kuidas on aga lood sportliku poolega? Kas ja kuidas olete oma meeskonda tugevdanud? Millised on eesmärgid uueks hooajaks? Keda peate uuel hooajal oma suurimateks rivaalideks ning keda loodate tabelis igal juhul edestada?

Kuna meie esindusvõistkonnal oli juba eelmisel aastal kõvasti kvaliteeti, siis hooaegade vahelise perioodi eesmärgiks oli muuta koosseisu sügavamaks. Nii on ettevalmistusperioodi kestel meiega liitunud huvitav kompott mängijaid. Loodame veel enne põhihooaja algust oma koosseisu täiendada paari väga kõva nimega, kellega praegu läbirääkimised veel käivad. Üheks eesmärgiks on meil ka oma mängijatele motiveerivate treeningtingimuste loomine ning usume, et tänu uute sponsorite abile suudame võistkonnale pakkuda konkurentsivõimelisi tingimusi.

Welco eesmärk on alati võita ja endast väljakul 100% anda – seega lähme ka sellele hooajale vastu sooviga mängida kaasa tabeli esimese poole kohtade jagamises. Kõvad andmised tulevad kindlasti linnaderbid Tammeka U21 satsiga ning loomulikult FC Elvaga. Põhimõttelised vastasseisud on samuti ka Raasiku Jokeriga, kelle rohkearvulist esindust ootame Tartusse külla Electric Legioniga rinda pistma, vana kana on kitkuda Viljandi FC Liverpool Pubiga, kelle õigusjärgne Viljandi JK Tulevik II taaskord meile vastu asub. Üldiselt loodame hooajalt kõva ja vihast andmist just nende nimetatud satsidega.

Konkurentsitult kõige pilkupüüdvamaks täienduseks klubi juures on aga Welco naistesats, kelle mängudele klubi meespere plaanib in corpore kaasa elada!

Kas Welco eesmärk on pikemas perspektiivis pakkuda konkurentsi ka Tammekale ning Santosele, kelle ambitsioon on kindlasti olla Tartu esindusklubi?

Usume, et omas elemendis pakume juba praegu väga tugevat konkurentsi mõlemale meist kõrgemal mängivale jalgpalliklubile. Welco ambitsioon on viie aasta perspektiivis tõusta kogu Tartu spordimaastiku esiklubiks.

Tammekal ja Santosel on klubisüsteemis treenimas üle 700 noore. Kui palju noori on Welco süsteemis? Kas ja mida plaanite ette võtta, et jõuda suurema hulga lasteni?

Noortetöö käimasaamine on Welco klubistruktuuri järgmise kahe aasta kõige suuremaks eesmärgiks. Hetkel käib klubis noortetöö arengustrateegia väljatöötamine ning plaanime juba kevadest esimesi jõulisemaid samme astuda, et praegu veel väga lapsekingades olev Welco noortesüsteem hakkaks esimesi samme astuma.

Milliste inimesteni loodate Tartus veel jõuda? Kas teie klubi võib siduda mõne konkreetse linnaosa või väärtushinnangutega? Milline on Tartu JK Welco fänn?

Welco püüab neid aktiivseid ja teotahtelisi Tartu inimesi, kelle jaoks on tähtis äge emotsioon. Aeg on näidanud, et meie juurde jõuavad nii terved lastega pered, erineva vanuse- ja sooprofiiliga täiskasvanud ja ka noored koolilapsed – Welco suudab kõigile midagi pakkuda ning ootab avasüli oma mängudele ja muudele üritustele kõiki tartlasi ja linna külalisi. Meie jaoks on kandvateks väärtushinnanguteks sõprus ning abivalmidus. Welco fänni identifitseerivad just needsamad märksõnad, lisaks soov teha midagi erakordset, vinget ja teistsugust, ajalugu.

Toimetaja: Ivo DobkevitschHea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: