Laura Alba sai Soome meistrivõistlustel 29. koha ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Laura Alba
Laura Alba Autor/allikas: Nordic Focus

Soome murdmaasuusatamise meistrivõistlustel Imatras sai Laura Alba naiste 10 km vabatehnikadistantsil 29. koha.

Võitis Krista Pärmäkoski 21.40,7-ga. Poodiumile kerkisid ka Riitta-Liisa Roponen 30,7 ja Laura Mononen 37,8 sekundi suuruse kaotusega parimale. Alba oli Pärmäkoskist aeglasem 3.13,7.

Meeste 15 km vabatehnikadistantsi võitis Matti Heikkinen 30.08,9-ga. Perttu Hyvärinen kaotas teisena 23,2 ning Lari Lehtonen kolmandana 29,4 sekundit.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch