Traditsiooniline aastapäevaturniir on sel korral pühendatud EASL-i 24. aastapäevale ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Võrkpall
Võrkpall Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Eeloleval reedel toimub Pärnus traditsiooniline EASL-i aastapäevaturniir kõrgkoolide õppejõududele ja töötajatele, mis on sel korral pühendatud Eesti Akadeemilise Spordiliidu 24. aastapäevale.

Turniirist võtavad osa kõikide suuremate kõrgkoolide - Tartu Ülikool, Tallinna Tehnikaülikool, Tallinna Ülikool, Eesti Maaülikool, Sisekaitseakadeemia, Kaitseväe Ühendatud Õppeasutuste Kõrgem Sõjakool – esindajad. Tavapäraselt on kohal ka Helsingi Ülikooli õppejõudude võrkpallimeeskond. Samuti on võistlustules Tallinna, Tartu ja Pärnu linnavalitsuste esindajad.

Võisteldakse korv- ja võrkpallis, males, lauatennises, sõudeergomeetritel ja korvpalli vabavisetes. Korvpalliplatsil on võimalik näha selliseid tuntud nimesid nagu Viktor Viktorov, Tair Tenno, Priit Ilver, Peeter Tishler, Howard Frier, Rait Käbin.

Võrkpallis löövad kaasa TTÜ meeskonnas Janis sirelpuu ja Veiko Lember. Tallinna Ülikooli meeskonnas on üles antud rektor Tiit Land, Tallinna Linnavalitsuse meeskonnas linnasekretär Toomas Sepp. Tuntud nimesid jätkub ka teistele aladele ja teistesse võistkondadesse

Eelmise turniiri üldvõitu läheb kaitsma Tallinna Ülikooli võistkond, teist kohta Tallinna Tehnikaülikool ja kolmandat kohta Sisekaitseakadeemia.

Võistlused avatakse Pärnu Spordihoones (Riia 129) reede hommikul kell 10.00, mil toimub ka ühispildistamine. Kohe pärast avamist alustavad pallimängijad, tund hiljem maletajad, lauatennis, sõudmine ja korvpalli vabavisked algavad kell 12.00. võistluste pidulik lõpetamine ja autasustamine koos EASL-i väikese vastuvõtuga algab orienteeruvalt kell 18.00.

Toimetaja: Siim Semiskar

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: