Mari Suursalu asub uuest aastast Saaremaa golfielu edendama ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mari Suursalu
Mari Suursalu Autor/allikas: Saare Golf

Jaanuarist asub Saare Golfis treenerina tööle Eesti esimene professionaalne golfimängija Mari Suursalu.

Saare Golf tegevjuhi Marko Kaldoja sõnul on eesmärgiks teha saarest Eesti golfi pealinn, kus oleks elanike arvu kohta kõige enam harrastajaid Eestis. „See polegi väga müstiline soov, sest Saaremaal on selleks loodud väga head eeldused: golfiväljak paikneb sisuliselt linnas, pikk hooaeg, mõistlikud hinnad harrastamiseks ja treeninguteks ja pühendunud meeskond,” sõnas Kaldoja pressiteate vahendusel.

„Selle eesmärgi elluviimiseks oleme otsinud ka sobivat treenerit, kes jagaks meie nägemust ja omaks nii teoreetilisi teadmisi kui ka praktilist kogemust. Rõõm on teada anda, et Eesti esimene professionaalne golfimängija Mari Suursalu on kinnitanud, et alates uuest aastast on ta Saare Golfi treener. Meie sügisene lastelaagri projekt läks üle ootuste hästi, meeldis nii vanematele, lastele kui Marile, nii et tore algus on juba tehtud,” lisas Kaldoja. „Mari puhul hindame tema entusiasmi golfi arendamisel ning tervisliku elustiili propageerimisel laiemalt, mis ühtib ka Saare Golfi eesmärkidega. Erilist kiitust on Mari pälvinud naistelt, kelle huvi golfi vastu Eestis aasta-aastalt kasvab.”

Mari Suursalu ise oli pakkumise üle rõõmus. „Minu otsuse tegemisel oli kõige mõjuvam argument siiski inimesed,” ütles ta. „Olen Saaremaad alati hea meelega külastanud ning mulle meeldivad siinsed inimesed ja nende siirus. Väga suur eeltöö on juba tehtud nii olemasoleva toimiva klubi poolt kui ka suurepärases korras oleva väljaku näol, kuid viimastel aastatel pole olnud regulaarsest golfiõpet, nii et sellega hakkamegi nüüd uuesti perspektiivitundega pihta. Meil on ühine unistus kasvatada Saare Golfist järgmise kolme-nelja aasta jooksul üks põnev tervisekeskus, kuhu saarlased ja külalised on alati teretulnud, nii golfi mängima kui ka oma sündmusi korraldama. Klubihoones paiknevad ruumid ja restoran MO võimaldavad läbi viia erineva iseloomuga ettevõtmisi.”

Hooaeg 2015 oli Saare Golf väljakule rõõmustav: kasvasid nii käive (29%) kui mänguringide arv (21%), algatati uusi projekte ja võistlusi. „Aastal 2016 saab meie fookus olema noortele ja peredele suunatud tegevustel ning uute mängijate kaasamisel,” lausus Kaldoja. „Selleks korraldame mitmeid alustajatele suunatud ettevõtmisi ja võistlusi. Praegustele klubiliikmetele ja külalistele on varuks lisaks traditsioonilistele mõõduvõtmistele ka uusi. Väljaspool Eestit jätkame Saaremaa kui unikaalse golfi sihtkoha tutvustamist koostöös EAS’i, Eesti Golfiliidu, kohalike hotellide ja teiste turuosalistega. Saare Golf on viimastel aastatel olnud vaieldamatult regiooni üks parimaid väljakuid oma kvaliteedi poolest ja väärib saarele teekonna ette võtmist ka kaugemalt.”

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: