Madridi Real lõi Hispaanias kümme väravat, ründetrio BBC püstitas rekordi ({{commentsTotal}})

Gareth Bale, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo
Gareth Bale, Karim Benzema, Cristiano Ronaldo Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania kõrgliigas tegi täna muljetavaldava esituse Madridi Real, kes alistas kodus Rayo Vallecano lausa 10:2.

Pärast Danilo avaväravat kolmandal minutil läks seis Reali jaoks isegi süngeks, sest 10. ja 12. minuti väravatega suutsid Antonio Amaya ja Jozabed külalismeeskonna juhtima viia.

Rayole said aga saatuslikuks kaks punast kaarti veerandtunni jooksul: 14. minutil eemaldati Tito pärast Toni Kroosile tehtud viga ja 28. minutil oli kord Raul Baena käes, kes sai teise kollase kaardi. Lisaks teenis Real veel penalti, millest Gareth Bale viigistas 2:2.

See oli aga alles algus, sest õige pea viisid Cristiano Ronaldo (30.) ja Bale (41.) Reali poolajaks 4:2 juhtima. Teisel poolajal oli pealinnavõistkonna ülekaal juba masendav: Bale lõi veel kaks väravat (61. ja 70. minutil), ühe lisas Ronaldo (43.) ning Karim Benzema panustas lausa kübaratrikiga (48., 79. ja 90. minutil).

Ühtlasi ületas ründerivi Bale - Benzema - Ronaldo oma senise rekordi, kui aprillis löödi Granadale kamba peale kaheksa väravat. Nüüd kostitati Rayot üheksaga.