VIDEO | Barcelona tuli kolmandat korda klubide maailmameistriks ({{commentsTotal}})

{{1450614666000 | amCalendar}}

Jaapanis, Yokohamas lõppes jalgpalliklubide MM, kus kolmandat korda tõusis troonile Hispaania superklubi Barcelona, kes finaalis alistas kindlalt 3:0 argentiinlaste River Plate.

Barcelona poolel lõi avapoolaja 36. minutil esimese värava Lionel Messi ning teisel poolajal jõudis kahel korral, 49. ja 68. minutil, sihile Luis Suarez. Vaata mängu tipphetki siit.

Barcelona jaoks on tegemist kolmanda klubide MM-tiitliga, kui varem võideti see turniir aastatel 2009 ja 2011. 12-aastase ajalooga turniiril on võidu saanud seni vaid Euroopa või Lõuna-Ameerika klubid, vastavalt kaheksal ja neljal korral.

Kolmanda koha kohtumises sai jaapanlaste Hiroshima Sanfrecce 2:1 jagu hiinlaste Guangzhou Evergrandest.

Toimetaja: Siim Semiskar, Siim Boikov