VIDEOD | Scolari meeskond väljus kaotusseisust ja läheb kokku Barcelonaga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1449997730000 | amCalendar}}
Guangzhou Evergrande
Guangzhou Evergrande Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jaapanis peetavatel jalgpalliklubide MM-il peeti täna esimene veerandfinaal, kus Luiz Felipe Scoari juhendatav Hiina klubi Guangzhou Evergrande alistas mehhiklaste America ja pääses nelja hulka, kus tuleb kohtuda Barcelonaga.

Oribe Peralta viis 55. minutil America juhtima, aga 80. minutil Zheng Long viigistas ja kolmandal üleminutil lõi hiinlaste võidutabamuse Paulinho.

Teises tänases veerandfinaalis tulevad väljakule Aafrika meistermeeskond TP Mazembe Kongo DV-st ja jaapanlaste Hiroshima Sanfrecce, kes oli eelmises ringis 2:0 üle uus-meremaalaste Auckland Cityst. Selle matši võitja läheb kokku Lõuna-Ameerika meistri River Platega Argentinast.