Eesti naised välismaal: Anderson jätkas võidukalt, Bratka kogus kaksikduubli ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Maaja Bratka ja Kerttu Jallai
Maaja Bratka ja Kerttu Jallai Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Mithra Castors Braine võitis Belgia naiste korvpalliliigas pühapäeval võõrsil Waregemi 79:64. Merike Anderson mängis 27 minutit ja tõi 5 punkti, 1 lauapalli ja 1 korvisöödu. Kahesed 4/1, kolmesed 1/0, vabavisked 3/3. Teisipäeval võõrustab Braine kodus Euroliigas Praha USK-d.

Saksamaa II Bundesligas võitis Liisi Sokmani klubi DJK Brose Bamberg võõrsil Karlsruhet 79:45. Tartlanna sai 21 minutiga kirja 12 silma, 1 lauapalli ja 3 söötu, kahesed 1/1, kolmesed 3/2, vabavisked 4/4. II Bundesliga lõuna regioonis on liider Bad Aibling (7-0), Bambergi saldo teisena on 6-0.

Itaalia Serie A2-s jätkub Broni naiskonna ja Maaja Bratka hea hoog. Viiendas voorus võitis Broni võõrsil Verona Alpo VR-i 68:43 (36:27) ning püsib A-alagrupi esikohal. Maaja Bratka tõi laupäevases mängus 32 minutiga 14 punkti, 12 lauapalli ja 2 söötu. Kahesed 13/7, kolmesed 1/0. Broni saldo on 5-0, Sanga Milanol teisena 4-1.

Inglismaal ei teinud Kerttu Jallai kaasa viimases WBBL-i liigamängus, kus Nottingham Wildcats alistas võõrsil Sevenoaks Sunsi 59:42. Jallai tunnistas lakooniliselt: "Tulin eelmine esmaspäev Eestisse. Ja ei lähe sinna tagasi. Ei mängi kindlasti Eestis, esialgu on plaanis puhata."

Leedu tugevuselt teises ehk Akvileslygas pidas Jonava Petrochema viimase kohtumise oktoobri viimasel päeval. Jonava kaotas võõrsil Kaunase Aisciaile 47:72. Ele-Riin Tammik alustas pingilt, kuid kogus lõpuks 23 minutiga 9 punkti, 3 lauapalli, 1 söödu ja 4 vaheltlõiget. Kahesed 8/2, kolmesed 5/1, vabavisked 2/2.

Toimetaja: Siim Semiskar