Eestlane valiti Rahvusvahelise Veemoto Liidu juhatusse ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Vahur Joala
Vahur Joala Autor/allikas: Eesti Veemoto Liit

Eesti Veemoto Liidu president Vahur Joala valiti Rahvusvahelise Veemoto Liidu (UIM) juhatuse liikmeks. Rahvusvaheline Veemoto Liit UIM on ülemaailmne Rahvusvahelise Olümpiakomitee poolt tunnustatud veemotospordi katuseorganisatsioon.

Monacos toimunud 88. üldassambleel valiti 4-aastaseks perioodiks juhatuse liikmeid ja presidenti. Uuesti neljaks aastaks ametisse valitud UIM-i president Raffaele Chiulli sõnul on suurtel riikidel Eestilt õppida koostööd naaberriikidega.

Suurriikide USA, Ungari ja Uus-Meremaa esindajad tõid esile meie häid tulemusi töös noortega ja meie kui väikeriigi edukust UIM-i tiitlivõistlustel. Hooajal 2015 võitsid Eesti Veemoto Liidu sportlased tiitlivõistlustelt kokku 17 medalit, neist neli maailmameistritiitlit ja neli Euroopa meistritiitlit. Alates aastast 2000 on võidetud tiitlivõistlustelt kokku 139 medalit.

Vahur Joala on olnud Eesti Veemoto Liidu juhatuse liige aastast 2007, asepresident aastatel 2010–2011, president alates aastast 2011. Rahvusvahelise Veemoto Liidu erinevates komisjonides ja töörühmades on ta töötanud aastast 2007.

Toimetaja: Siim Semiskar

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: