VIDEOD | Tiitlikaitsja Blackhawks mängis NHL-is maha kolmeväravalise edu ({{commentsTotal}})

Vladimir Tarassenko
Vladimir Tarassenko Autor/allikas: AFP/Scanpix

Jäähokiliigas NHL sooritas suurepärase tagasituleku St. Louis Blues, kes alistas võõrsil tiitlikaitsja Chicago Blackhawki 6:5 (2:5, 3:0, 0:0, 1:0).

Blues jäi juba seitsmendaks minutiks taha 1:3 ja kaotas avakolmandiku 2:5, kuid tuli teisel perioodil mängu tagasi: eriti olulisteks osutusid Jay Bouwmeesteri ja David Backesi väravad kahe minuti sees, mis tõid tabloole viigi 5:5.

Chicago skooris avakolmandikul viis korda:

Kolmandal perioodil skoori ei tehtud ja 3:54 pärast lisaajal algust viskas Bluesi ründaja Vladimir Tarassenko oma hooaja seitsmenda värava ning kindlustas võidu külalistele.

Vaata tabamust:

Tulemused: Toronto - Winnipeg 2:4, Chicago - St. Louis 5:6 la, Vancouver - Pittsburgh 2:3, Anaheim - Florida 2:3 kv.