Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

VIDEO | Pareiko lõpetas klubikarjääri punase kaardiga

Eesti meistritiitli juba kindlustanud Tallinna Flora alistas Premium liiga eelviimase vooru mängus võõrsil Tallinna Levadia 2:0, esimese poolaja lõpus jäi Levadia kümnekesi, kui väravavaht Sergei Pareiko teenis punase kaardi.

Peakohtunik Kristo Tohver näitas Pareikole punast kaarti kohtumise 43. minutil vägivaldse käitumise eest. Videost on näha, et Pareiko lükkas rusikaga Andre Frolovi.

Punase kaardi tõttu ei saa Pareiko viimase vooru kohtumises kaasa teha, varasemalt on ta öelnud, et käimasolev hooaeg jääb tema karjääri viimaseks.