Martin Järve võitis teist aastat järjest Tallinna meistritiitli ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Jõelähtme golfikeskuses lõppesid Tallinna lahtised meistrivõistlused Sven Kaljuveeri karikatele, sellega tõmmati ka joon alla tänavusele golfihooajale.

Tallinna meistrivõistlused kestsid kaks päeva – esimesel päeval võisteldi Niitväljal, täna Jõelähtme golfiradadel. Kohal oli kogu Eesti golfiparemik ning selles kõvas konkurentsis võidutses teist aastat järjest Martin Järve, kes esimesel päeval tegi 76 ja teisel päeval 74 lööki, edestades seega konkurente kahe löögiga.

Teise koha sai Joonas Turba, kes kogus kahe päeva kokkuvõttes 152 lööki, kolmandaks jäi Egeti Liiv. Esimese päeva järel liidripositsioonil olnud Carl Hellat lõpetas kokkuvõttes neljandana, valitsev Eesti meister Sander Aadusaar oli kuues.

Naistest lõpetas esimesena Hanna-Maria Tammo, kes mängis esimesel päeval 87 ja teisel päeval 84 lööki. Meesjuunioride arvestuses oli parim Ralf Põldoja.