Aksalu koduklubi tõusis Soomes taas liidriks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Mihkel Aksalu
Mihkel Aksalu Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jalgpallikoondise väravavahi Mihkel Aksalu koduklubi Seinäjoki JK alistas Soome kõrgliiga 31. voorus koduväljakul 2:1 (2:0) Tampere Ilvese ja tõusis praegu taas liidrikohale.

SJK mõlemad väravad lõi Akseli Pelvas, kes avas skoori 12. minutil ning 12 minutit hiljem realiseeris penalti. Külalismeeskonna eest lõi 53. minutil värava Henry Ugwunna. Aksalu tegi kaasa täismängu.

SJK on 31 mänguga kogunud 54 punkti, neil on pidada jäänud veel kaks mängu. Teisel kohal on Rovaniemi 53 punktiga (30 mängust) ning kolmas on HJK 52 punktiga (31 mängust). Rovaniemi peab 31. vooru kohtumise esmaspäeval, kui võõrsil minnakse vastamisi Mariehamniga.