Korsika MM-ralli: Tänak on kahe võistluspäeva järel kümnes ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1443849889000 | amCalendar}}
Ott Tänak
Ott Tänak Autor/allikas: M-Sport

Korsika MM-rallit juhib kahe võistluspäeva järel soomlane Jari-Matti Latvala Volkswagenil. Fordiga kihutav Ott Tänak on kümnes.

SS4 (43,69 km). Katse jäi ära, kuna teed olid halvas korras.

SS5 (36,43 km). Katse võitis soomlane Jari-Matti Latvala, kes edestas 4,5 sekundiga norralas Andreas Mikkelseni. Tänak kaotas kiireimale 39,3 sekundit ja sai katsel 11. koha. Samuti Fordil sõitev poolakas Robert Kubica katkestas ja tänu sellele kerkis Tänak kokkuvõttes 10. kohale.

SS6 (48,46 km). Katsevõit eile katkestanud, kuid täna taas starti tulnud prantslasele Sebastien Ogier'le Volkswagenil, kes edestas tiimikaaslast Latvalat 8,7 ja Evansit 12,4 sekundiga. Tänak oli 30,3 sekundi suuruse allajäämisega Ogier'le kümnes. Larvala tõusis ka ralli üldliidriks ning edestab seni juhtinud Evansit kahe sekundiga. Tänak on kümnes.