La Liga ainuliidriks kerkis Atletico alistanud Villarreal, Madridi Real komistas ({{commentsTotal}})

Villarreal
Villarreal Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas laupäeval koduplatsil 1:0 Madridi Atletico alistanud Villarreal kerkis ka tabeli ainuliidriks, sest Madridi Real leppis kodumurul Malagaga väravateta viiki. Ainsa värava lõi 14. minutil Leo Baptistao.

Villarreal on liidrina 6 mänguga kogunud 16 punkti, 15 silmaga järgneb Barcelona, kes eile alistas kodus 2:1 Las Palmase. Luis Suarez lõi Barcelona mõlemad väravad, kuid Neymar ei suutnud 67. minutil realiseerida penaltit.

Madridi Realil on pärast viigipunkti lisandumist 14 silma, nagu ka võõrsil Eibariga 1:1 viigi teinud Celta Vigol.

Madridi Atleticol on tabelis viiendana 12 punkti ja Eibaril ja Valencial 9 silma. Hooaja avavõidu sai viie punkti peale kerkinud Sevilla, kes kodumurul alistas 3:2 Rayo Vallecano.

Toimetaja: Siim Semiskar