Kiirabisireen mõjutas Rio olümpiapaigas Reena Pärnati laskmist ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Foto: ERR

Täna Riost naasnud vibulaskja Reena Pärnat nägi olümpiarajatiste miljardeid neelavat ehitamist. Brasiiliat räsib majanduskriis ja mängude avatseremoonia kulu otsustati vähendada.

"Oli teede ehitusi, majade ehitusi. Meie võistlusplatsi juures mõned teed olid suletud tänu sellele remontimisele parandamisele ja ehitusele," sõnas Pärnat intervjuus ETV-le.

Vibulaskmise võistluspaik asub tiheda liiklusega tänava naabruses, nii et näiteks kiirabiauto sireen mõjutas ühte Pärnati seeriat. Eelringis püstitas meie parim vibulaskur 635 silmaga oma rahvusvaheliste võistluste rekordi. 64 sportlase duell-laskmise esimeses ringis tuli Pärnatil leppida kaotusega. "Me olemegi viimasel ajal treeningutel harjutanud rohkem eelringi laskmist. Kui eelring läheb paremini, et siis saab parema koha duellides, et ei lähe nii tugeva vastasega kokku. Enam-vähem võin rahule jääda sellega. Duellides ei õnnestunud veel realiseerida seda."

Järgmisel aastal on vibulaskuritel võimalus olümpiapiletit nõutada eurooplaste võistlusel Inglismaal ja maailma karikaetapil Türgis. Meie Robin Hoodid pürgivad Riosse ka võistkonnana. "Arvan, et olen arenenud, sellepärast et mu eelringide tulemused on viimasel ajal hakanud paranema. Samamoodi kui mina olen arenenud, on ka teised arenenud, nii et konkurents on väga tugev. Aga eks me näeme."

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: