Kaotusseisust väljunud Kanepi jõudis Prantsusmaal veerandfinaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

{{1442397071000 | amCalendar}}
Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Kaia Kanepi (WTA 121) pääses Prantsusmaal Saint Malos toimuval 50 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril veerandfinaali.

Kanepi kaotas ungarlanna Reka-Luca Jani (WTA 202) vastu avaseti 3:6 ja jäi teises taha, mispeale mäng arvatavasti vihma tõttu kaktestati. Pärast seda oli eestlanna aga hoopis paremas hoos, võites kümme geimi järjest ning mängu 3:6, 6:3, 6:0.

Kaheksa tugevama hulgas tuleb Kanepil kohtuda kas kuuendana paigutatud venelanna Darja Kasatkinaga (WTA 109) või viimase kaasmaalanna Irina Hromatšjovaga (WTA 270).

Avaringis alistas Kanepi maailma edetabelis 234. koha oleva hollandlanna Lesley Kerkhove 6:2, 6:2. Matš kestis 52 minutit.