Võidukas Barcelona püstitas Hispaania rekordi ({{commentsTotal}})

FC Barcelona jäi laupäeval Hispaania kõrgliigas võitmatuks 39. kohtumist järjest. Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas seljatas FC Barcelona kodusel Camp Noul Valencia 2:1 ning sai enda nimele uue Hispaania rekordi.

Barcelona on nüüd võitmatuks jäänud 39 järjestikuses La Liga matšis, enne laupäeva jagati esikohta Real Sociedadiga, kes püsis aastatel 1979 ja 1980 kaotuseta 38 kohtumises.

Laupäevases matšis viis Barcelona juhtima Luis Suarez 15. minutil, 51. minutil suurendas katalaanide eduseisu Samuel Umtiti. Neli minutit enne lõpuvilet teenis Valencia penalti, mille suunas väravasse Daniel Parejo.

Päeva esimeses matšis mängisid Euroopa liiga kohtade nimel võitlevad Sevilla ja Villarreal 2:2 viiki.

Nädala keskel Romalt saadud häbistava kaotuse järel Meistrite liigast välja langenud Barcelona on koduliigas 32 mänguga kogunud 82 punkti, ühe mängu vähem pidanud Madridi Atletico jääb neist 14 silma kaugusele.