Taimsoo: meid pole mõtet maha kanda

Foto: ERR

Prantsusmaal Aigubelletes alanud sõudmise maailmameistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat eelsõidus viiendaks ja otse poolfinaali ei pääsenud. Teisipäeval jätkatakse lohutussõidus.

Eesti neljapaat Andrei Jämsa, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja Kaspar Taimsoo olid eelsõidu distantsi esimesel poolel veel edasipääsu tagava kahe parema paadi konkurentsis, aga distantsi teisel poolel läks tempo alla ja nii saadi kuue paadi konkurentsis viies koht. Edasi pääsesid Austraalia ja Poola. Meie paatkonnal jäi otse poolfinaali pääsust lõpuks puudu tervelt seitse sekundit ja seega jätkatakse poolfinaalikoha püüdmist ülehomses lohutussõidus.

"Start läks päris hästi ja tundus, et kõik on normaalne, kuid esimese poole lõpus selgus, et me ei suuda veel maksimaalselt pingutada ning tegemist on lahtisõiduga," ütles Taimsoo ETV spordisaatele. "Tõmme oli meeldiv, paat jooksis kenasti ja tehniliselt tundus asi hea, lihtsalt meestel polnud keha pingutuseks valmis. Meid pole mõtet maha kanda. Teeme vahesõidu ära ja siis on selge, kas meist saab asja või mitte."

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: