Üleaja omavärav päästis PSG-le viigipunkti ({{commentsTotal}})

Pariisi Saint-Germain viigiväravat tähistamas.
Pariisi Saint-Germain viigiväravat tähistamas. Autor/allikas: Imago Sport/Scanpix

Prantsusmaa jalgpalli kõrgliigas mängis tabeli ainuliider Pariisi Saint-Germain reedel üheksandal kohal paiknev Saint-Etienne'iga 1:1 viiki.

Saint-Etienne läks kohtumist külaliste vastu juhtima 17. minutil, kui Mathieu Debuchy antud tsenderduse järel kasutas värava ees tekkinud segaduse ära Remy Cabella, kes võõrustajad 1:0 juhtima viis. Saint-Etienne'il oli 31. minutil kasutada ka penalti, kuid Remy Cabella kehva löögi PSG puurilukk tõrjus.

Pariisi klubi olukord halvenes veelgi 41. minutil, kui Presnel Kimpembe teenis kohtumise teise kollase kaardi ja oli sunnitud väljakult lahkuma. Külalised suutsid mänguseisu viigistada alles üleaja teisel minutil, kui Saint-Etienne'i kaitsja Mathieu Debuchy palli õnnetult enda väravasse saatis.

Tiitli juba sisuliselt kindlustanud PSG on 32 mängust kogunud 84 punkti. Lähimal jälitajal Monacol on 67 punkti.