Hermet ja Forca Lleida vandusid viimasel veerandajal alla tabeli viiendale ({{commentsTotal}})

Eesti - Rootsi / Kregor Hermet
Eesti - Rootsi / Kregor Hermet Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Hispaania korvpalli esiliigas pidi Kregor Hermeti kodumeeskond Forca Lleida vastu võtma 60:68 kaotuse Club Melilla Baloncesto meeskonnalt.

Forca Lleida võitis esimesed kaks veerandaeg ning poolajale mindi kuuepunktilises eduseisus. Külalised vähendasid kolmandal veerandajal vahe kahele punktile ning viimasel kümnel minutil oldi 21:11 paremad, mille toel võideti kohtumine kaheksa silmaga, kirjutab Korvpall24.ee.

Kregor Hermeti arvele jäi 17 mänguminuti jooksul üheksa punkti (kahesed 3/6, kolmesed 1/2). Lisaks võttis ta kuus lauapalli ja tegi kaks isiklikku viga. Meeskonna resultatiivseim oli Jarred Abiona Ogungbemi-Jackson 19 punktiga. Vastastele tõi Mamadou Samb Mbaye 17 punkti.

Turniiritabelis jätkab Forca Lleida (11-20) 13. kohal. Baloncesto (20-11) tiim tõusis neljandale tabelireale.