Eesti võrkpallikoondis kaotas Euroopa liiga poolfinaalis ({{commentsTotal}})

{{1439442427000 | amCalendar}}
Eesti võrkpallikoondis
Eesti võrkpallikoondis Autor/allikas: cev.lu

Eesti võrkpallikoondise 10-mänguline võitudeseeria Euroopa liigas sai neljapäeval otsa, kui poolfinaalis kaotati 0:3 (23:25, 22:25, 22:25) Makedooniale, keda alagrupis kahel korral kindlalt võideti.

Avageimi alustas selgelt paremini Makedoonia, kes asus heade servide ja meie eksimuste toel juhtima. Eestlased jõudsid seisul 15:15 küll taas viigini, kuid vastased suutsid 27 minutit kestnud geimi siiski 25:23 võita.

Teises geimis sai Eesti veidi parema alguse ning geimi esimeses pooles hoiti kerget eduseisu. Geimi teine pool kuulus aga vastastele, kes vormistasid 28 minutiga võidunumbriteks 25:22.

Kolmandas geimis ei suutnud eestlased samuti initsiatiivi haarata ning 27 minutiga vannuti alla taas 22:25.

Eesti koondise parim oli 17 punktiga Oliver Venno, Ardo Kreek tõi 9 ning Keith Pupart 7 silma. Makedoonia poolel kogus Jovica Simovski 20 punkti.

Makedoonia mängib reedeses finaalis Sloveeniaga, kes sai samuti 3:0 jagu Poola esindusest.

Toimetaja: Siim Semiskar