Kärner sai Tallinna orienteerumisnädalal kolmanda koha ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Olle Kärner
Olle Kärner Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Tallinn orienteerumisnädala lühiraja võistluse võitsid Maija Sianoja ja Nikita Stepanov. O-nädala viies päev peeti Nelijärvel, kus jagati ka maailmakarika punkte.

Tallinna orienteerumisnädala viienda võistluspäeva võit naiste klassis läks Soome. Maija Sianoja ajaga 34.25 võttis kindla esikoha Suurbritanniast pärit Helen Palmeri (37.22) ees. Kolmas oli Lisa Holer kaotades liidrile üle viie minuti. Eesti naistest oli parim viiendal kohal lõpetanud Laura Joonas Võru orienteerumisklubist ajaga 41.51.

Meeste eliitklassis kujunes võistlus tihedaks rebimiseks, mille võitis 13 sekundilise edumaaga vaid 20-aastane Nikita Stepanov Venemaalt. Stepanovi võiduajaks oli 36.05. Teisele kohale tuli Šveitsist pärit Jonas Egger ning kolmandale parima eestlasena Olle Kärner (37.31), esimesest kohast lahutas teda 1.26. Olle Kärner on esimene eestlane, kes 2015. aasta Tallinna orienteerumisnädalal poodiumikohale jõudis.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch