Selgus USA kergejõustikukoondis Pekingi MM-iks ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Allyson Felix
Allyson Felix Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eelmise nädala lõpus toimusid USA kergejõustiku meistrivõistlused, kus selgitati augustis Pekingi MM-ile sõitev koondis.

Selgitusi:

Wild card - pääseb MM-ile tiitlikaitsjana või 2014. aasta Teemantliiga võitjana

x - sportlane peab veel ületama MM-normi (aega 9. augustini)

y - sportlane on ületanud MM-normi, kuid ei lõpetanud katsevõistlusi kolme parema hulgas

Mehed:

100 meetrit - Justin Gatlin (wild card), Tyson Gay, Trayvon Bromell, Mike Rodgers

200 - Gatlin, Isiah Young, Wallace Spearmon

400 - David Verburg, LaShawn Merritt (wild card), Vernon Norwood, Bryshon Nellum

800 - Nick Symmonds, Erik Sowinski, Casimir Loxsom

1500 - Matthew Centrowitz, x-Robby Andrews, x-Leonel Manzano, y-Ben Blankenship, y-Kyle Merber

3000 m takistusi - Evan Jager, Donn Cabral, Daniel Huling

5000 -- Ryan Hill, x-Ben True, Galen Rupp, y-Garrett Heath

10000 -- Galen Rupp, Ben True, Hassan Mead

20 km käimine - x-John Nunn, x-Nick Christie, x-Patrick Stroupe

50 km käimine - John Nunn, x-Nick Christie, x-Patrick Stroupe

110 m tõkkeid - David Oliver (wild card), Ronnie Ash, Aries Merritt, Aleec Harris

400 m tõkkeid -- Michael Tinsley (wild card), Bershawn Jackson, Johnny Dutch, Kerron Clement

Kõrgushüpe - Erik Kynard, JaCorian Duffield, Jesse Williams

Teivashüpe - Sam Kendricks, Brad Walker, Jake Blankenship

Kaugushüpe - Marquis Dendy, Jeff Henderson, Mike Hartfield

Kolmikhüpe - Christian Taylor (wild card), Omar Craddock, Will Claye, Marquis Dendy

Kuulitõuge -- Reese Hoffa (wild card), Joe Kovacs, Christian Cantwell, Jordan Clarke

Kettaheide - Jared Schuurmans, x-Russ Winger, x-Andrew Evans, y-Rodney Brown, y-Chase Madison

Vasaraheide - Kibwe Johnson, Conor McCullough, A.G. Kruger

Odavise - Sean Furey, x-Riley Dolezal, x-Sam Crouser, y-Tim Glover

Kümnevõistlus - Ashton Eaton (wild card), Trey Hardee, Joseph Taiwo, Zach Ziemek

Naised:

100 meetrit - Tori Bowie, English Gardner, Jasmine Todd

200 - Allyson Felix (wild card), Jenna Prandini, Candyce McGrone, Jeneba Tarmoh

400 - Allyson Felix, Natasha Hastings, Phyllis Francis

800 - Alysia Montano, Brenda Martinez, Ajee Wilson

1500 - Jenny Simpson (wild card), Shannon Rowbury, x-Keri Gallagher, y-Treniere Moser

3000 m takistusi - Emma Coburn, Stephanie Garcia, Colleen Quigley

5000 - Nicole Tully, Marielle Hall, Abbey D'Agostino

10000 - Molly Huddle, Shalane Flanagan, Emily Infeld

20 km käimine - Miranda Melville, Maria Michta-Coffey, x-Katie Burnett

100 m tõkkeid - Brianna Rollins (wild card), Dawn Harper-Nelson, Keni Harrison, Sharika Nelvis

400 m tõkkeid - Shamier Little, Cassandra Tate, Kori Carter

Kõrgushüpe - x-Chaunte Lowe, x-Liz Patterson, x-Amy Acuff

Teivashüpe - Jenn Suhr, Sandi Morris, Demi Payne

Kaugushüpe - Brittney Reese (wild card), Tianna Bartoletta, Janay DeLoach, Jasmine Todd

Kolmikhüpe - x-Christina Epps, x-April Sinkler, x-Keturah Orji

Kuulitõuge - Michelle Carter, Tia Brooks, Jeneva Stevens

Kettaheide - Gia Lewis-Smallwood, Whitney Ashley, Shelbi Vaughan

Vasaraheide - Amber Campbell, Deanna Price, Amanda Bingson

Odavise - Kara Winger, Brittany Borman, x-Hannah Carson

Seitsmevõistlus - Barbara Nwaba, Sharon Day-Monroe, Erica Bougard

Toimetaja: Siim Boikov

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: