Euroopa liigaks valmistuv võrkpallikoondis sai treeningmängus võidu ({{commentsTotal}})

Euroopa liiga mängudeks valmistuv Eesti meeste võrkpallikoondis alistas täna peetud kontrollmängus kindlalt Läti. Teist korda ollakse vastamisi homme.

Eesti tänane ja homne vastane Läti on Tallinnas oma universiaadikoondisega, kes treeningmängudes sai jagu ka Eestiga samasse Euroopa liiga alagruppi kuuluvast Taanist.

Tänase mängu kolm esimest ja ametlikku geimi kuulusid kindlalt Eestile, vastased said punkte vastavalt 9, 16 ja 18. Eesti koondis on täpselt kaks nädalat enne esimest mängu Euroopa liigas veel treeningfaasis ja seega jäid tänasest mängust kõrvale nii Kert Toobal, Kreek, Pupart kui ka Tiisaar.

"Meil on selline suurem ettevalmistus. Pigem on rõhk jõusaalil ja väiksematel detailidel. Sellist kokkumängu ja 6-6 vastu mängu pole veel olnud," sõnas Martti Juhkami ETV spordisaatele.

Meeskondade vahelisel kokkuleppel mängiti lisaks veel ka neljas ja viies geim, Eesti poolt said viie geimi jooksul väljakule kõik kohtumiseks üles antud mängijad ning lisageimid, mille ajal mitmed põhimehed olid juba dušši all, kaotas Eesti 20:25 ja 19:25.

"Meil on nüüd kõige tähtsam see, et me suudame ka distsipliini hoida. Natuke nõrgem võistkond oli vastas, aga me peame suutma hoida oma taset, mitte laskma mõõnaperioode sisse endast natuke nõrgema vastase vastu," lisas Andres Toobal.

Toimetaja: Siim Semiskar