Novosjolov: hoiatuskell helises juba alagrupiturniiril

Foto: ERR

Epeevehkleja Nikolai Novosjolov võitis Bakuus toimuvatel Euroopa mängudel alagrupiturniiril küll kuuest vastasest viis, kuid kaotas kaheksandikfinaalis Sergei Hodosile 12:15 ning pudenes konkurentsist.

Seejuures haaras venelane kohe initsiatiivi ning dikteeris sündmuste käiku. "Ta polnud ründava stiiliga," ütles Novosjolov ETV-le. "Kui olin kaotusseisus, siis pidin hakkama ise ründama, sest mul ei jäänud muud üle. Tema jäi aga rahulikuks."

Novosjolovi meelest ta ei kiirustanud. "Kui oleksin kiirustanud, siis oleks duell juba avakolmandikuga lõppenud," sõnas Novosjolov. "See-eest oli tempo intensiivne ja oma stiiliga väsitasin ma ennast rohkem, kui vastast."

Novosjolovi hinnangul kulges kogu võistlus raskelt. "Hoiatuskell helises juba alagrupiturniiril," meenutas Novosjolov. "Esimeses kohtumises võitsin taanlast kaotusseisust, kohaliku vehkleja vastu aga andsin ise edu käest."

Novosjolov tunnistas, et pole hetkel kõige paremas vormis. "Otsingud on kestnud tükk aega ning kuigi olen proovinud siit ja sealt, pole vastuseid probleemidele leidnud," tõdes Novosjolov, kes plaanib MM-iks valmistumisel teha esialgsesse plaani muudatusi. "Treeninglaagri teen kaasa, aga selle sisu vaatame enne üle, sest midagi peame korrigeerima."

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: