Tampa Bay Lightning asus finaalseeriat juhtima ({{commentsTotal}})

Tampa Bay Lightning
Tampa Bay Lightning Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL asus Tampa Bay Lightning Stanley karikasarja finaalseeriat 2:1 juhtima, alistades võõrsil Chicago Blackhawksi 3:2 (1:1, 0:0, 2:1).

Tampa Bay asus esimesel perioodil Ryan Callahani väravast mängu juhtima, kuid Brad Richards viigistas seisu. Kolmandal perioodil viis Brandon saad Chicago juhtima, aga kõigest 13 sekundit hiljem tõi Ondrej Palat tabloole taas viiginumbrid. Tampa Bay võiduvärava viskas pisut enam kui kolm minutit enne normaalaja lõppu Cedric Paquette.

Nelja võiduni peetava finaalseeria neljas kohtumine mängitakse kolmapäeval taas Tampa Bay kodujääl.