VIDEO | Tampa Bay viigistas Stanley karika finaali ({{commentsTotal}})

Tampa Bay Lightning
Tampa Bay Lightning Autor/allikas: USA Today Sports/Scanpix

Jäähokiliigas NHL viigistas Tampa Bay Lightning Stanley karikamängude seisu üks-ühele, kui kodujääl alistati 4:3 (1:0, 2:2, 1:1) Chicago Blackhawks.

Võitjate poolel said värava kirja Cedric Paquette, Nikita Kutšerov, Tyler Johnson ja Jason Garrison. Kaks söödupunkti kogusid Ryan Callahan ja Victor Hedman.

Kaotajate kasuks viskasid väravad ANdrew Shaw, Teuvo Teräväinen ja Brent Seabrook.

Seejuures mängis viimasel perioodil Tampa Bay väravas 20-aastane venelane Andrei Vasilevski, kellel oli senistest mängudest vaid kokku 45 minutit play-offide kogemust.

Tampa Bay põhiväravavaht Ben Bishop lahkus teadmata põhjusel riietusruumi, naasis korraks, ning lahkus siis taas mängust.

Seeria kolmas kohtumine peetakse esmaspäeval 8. juunil.

Toimetaja: Siim Semiskar