Eesti sulgpallurid jõudsid Lätis poolfinaali ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Getter Saar
Getter Saar Autor/allikas: Kristel Vask/Eesti Sulgpalliliit

Rahvusvahelisel maailmaedetabeli punkte andval turniiril Riias pääsesid poolfinaalidesse üksikmängus Getter Saar ja paarismängus Kristin Kuuba - Helina Rüütel.

Paarismängus edenesid kindlate võitudega poolfinaali turniiril esimese paigutusega Kristin Kuuba ja Helina Rüütel. Veerandfinaalis alistasid nad leedulannad Vytaute Fomkinaite ja Gabija Narvilaite 21:14, 21;15. Poolfinaalis ootab ees vastasseis neljanda paigutusega Taani paari Emilie Juul Moller ja Cecilie Sentowiga.

Paarismängudes jõudis veerandfinaali koguni neli Eesti paari. Naispaarismängus lisaks Kuuba - Rüütlile Kertu Margus ja Laura Tomband, kes poolfinaali pääsu otsustavas kohtumises jäid alla prantslannadele Vimala Heriau ja Margot Lambert. Meespaarismängus olid poolfinaali pääsule kõige lähemal Kristjan Kaljurand ja Raul Käsner, kes pidid pikas ja võitluslikus kohtumises tunnistama kolmes geimis 21:13, 16:21, 21:18 Portugali paari Bernardo Atilano ja Ricardo Silva paremust. Veerandfinaali jõudsid ka Heiko Zoober ja Mikk Järveoja.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch