Enar Jääger ja Sander Post krooniti Norra karikavõitjateks ({{commentsTotal}})

Norra karikavõitja Aalesund
Norra karikavõitja Aalesund Autor/allikas: Stian Lysberg/Scanpix

Enar Jäägeri ja Sander Posti koduklubi Aalesund alistas Oslos Ullevaali staadionil 25 000 pealtvaataja ees toimunud Norra karikafinaalis Bergeni Branni 2:1.

Algkoosseisus alustanud ja terve kohtumise Aalesundi eest mänginud Jääger paistis silma 19. minutil, kui andis Michael Barrantes Rojase väravale, mis viis Aalesundi 1:0 juhtima, resultatiivse söödu. Kohe järgmisel rünnakul õnnestus aga Brannil tänu Zsolt Korcsmari tabamusele viigistada.

Aalesundi võiduvärav sündis 38. minutil ja taas oli autoriks Barrantes Rojas. Hetk varem oli vastaste puurivahti proovinud ka Jääger. Mängu viimasel minutil vahetati väljakule ka teine Aalesundi eestlane Sander Post, kes lasi puhkama Mangus Sylling Olseni.

Norra karikavõitjaks on tulnud veel Raio Piiroja, kes võitis tiitli 2006. aastal Fredrikstadiga.

Allikas: ERR SPORT