Seerias 1:3 kaotusseisust välja tulnud Rangers pääses konverentsi finaali ({{commentsTotal}})

New York Rangers
New York Rangers Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jäähokiliigas NHL tuli New York Rangers Stanley karika idakonverentsi poolfinaalseerias 1:3 kaotusseisust välja ja võitis seeria mängudega 4:3, alistades seitsmendas mängus lisaajal 2:1 Washington Capitalsi.

Capitals asus esimesel perioodil kohtumist Aleksandr Ovetškini väravast juhtima, kuid teisel kolmandikul viigistas Kevin Hayes seisu. Kolmandal perioodil väravaid ei visatud ja mäng läks lisaajale, kus Rangersi võiduvärava viskas Derek Stepan.

Rangers läheb idakonverentsi finaalseerias vastamisi Tampa Bay Lightninguga, esimene kohtumine peetakse laupäeval New Yorgis.