Kangur ja Varese lõpetasid Itaalia liiga hooaja 11. kohaga ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Kristjan Kangur
Kristjan Kangur Autor/allikas: LaPresse/Spada

Kristjan Kangur ja Varese Openjobmetis lõpetasid tänavuse hooaja Itaalia kõrgliigas kaotusega, kui 30 voorus jäädi koduväljakul 66:73 alla Avellino Sidigasile.

Kangur viskas 29 minutiga 4 punkti (kahesed 0/1, kolmesed 1/3, vabavisked 1/2), hankis 3 lauapalli, jagas 3 korvisöötu, tegi ühe vaheltlõike, kaotas kaks korda palli ja tegi kolm viga.

Varese poolel viskas Johndre Jefferson 17 punkti ja hankis 11 lauapalli ning Christian Eyenga viskas 15 silma. Võitjate kasuks viskas Adrian Banks 20 punkti ja O.D. Anosike kogus 12 silma ja 16 lauapalli.

Varese kogus 30 mänguga 12 võitu ja 18 kaotust ning lõpetas 16 meeskonna hulgas hooaja 11. kohaga.

Põhiturniiri võitis 26 võitu ja 4 kaotust kogunud Milano Emporio Armani, kes viimases kohtumises sai 78:77 jagu Pistoia Giorgio Tesi Groupist. Linas Kleiza ja Samardo Samuels viskasid mõlemad 19 punkti. Frank Elegar mängis 15 minutit ja kogus 6 punkti ja hankis 2 lauapalli.

Itaalia kõrgliiga veerandfinaalides lähevad vastamisi Milano - Bologna, Venezia - Cantu, Trento - Sassari ja Reggio Emilia - Brindisi.

Toimetaja: Siim Semiskar