Artikkel on rohkem kui viis aastat vana ja kuulub arhiivi, mida ERR ei uuenda.

Cavaliers ja Rockets viigistasid seeriad

LeBron James ja Jimmy Butler
LeBron James ja Jimmy Butler Autor/allikas: Reuters/Scanpic

Korvpalliliigas NBA viigistasid Houston Rockets ja Cleveland Cavaliers enda poolfinaalseeriad.

Idakonverentsi poolfinaalseerias alistas Cavaliers kodusaalis LeBron Jamesi ja Kyrie Irvingu toel 106:91 Chicago Bullsi ning seeria on nüüd 1:1 viigis.

Märtsis enda kaubamärgiks saanud peapaelast loobunud James kandis seekordses mängus taas peapeale ja viskas Clevelandi parimana 33 punkti. „See oli mul riietusruumis ja otsustasin selle uuesti pähe panna. Peapaelal oli aeg naasta,” kommenteeris James kohalikule meediale.

Kyrie Irving lisas 21 punkti. Bullsi ridades oli resultatiivseim Jimmy Butler 18 punktiga.

Läänekonverentsis sai Houston Rockets kodusaalis 115:109 jagu Los Angeles Clippersist ning ka nendevaheline seeria on nüüd 1:1 viigis.

James Harden viskas Rocketsi eest 32 punkti, seejuures neist koguni 16 viskas ta viimasel veerandajal. Dwight Howard lisas 24 punkti ja võttis 16 lauapalli. Clippersi resultatiivseim oli Blake Griffin 34 punktiga, kuid teisel poolajal viskas ta vaid kaheksa punkti.

Clippersi ridades ei teinud ka selles mängus kaasa vigastatud Chris Paul, peatreener Doc Riversi sõnul on mängumees paranemas, kuid ta pole kindel, kas Paul seeria kolmandas kohtumises saab mängida.