Neidude U-17 koondis lõpetas 0:1 kaotusega Leedule ({{commentsTotal}})

Jalgpall
Jalgpall Autor/allikas: Marko Saarm/Scanpix

Eesti neidude U-17 jalgpallikoondis pidas täna Valgevenes toimunud UEFA Arenguturniiril viimase mängu, kohtudes Leeduga. Kuigi Eesti ründas peaaegu terve mängu jooksul, tuli siiski 0:1 kaotusega leppida.

Esimese poolaja viimasel minutil oli täpne Paulina Potapova ja sellest piisas Leedule 1:0 võiduks, vahendab jalgpall.ee.

Eesti tänane algkoosseis: 1-Johanna Kesküla, 2-Mariana Kees, 5-Sabina Ahmedova, 6-Kristin Kukli, 7-Mari-Liis Lillemäe, 8-Laada Tereštšenkova, 9-Renate-Ly Mehevets, 10-Liisi Anete Mark, 11-Anastasia Ivanova, 14-Ariina Mürkhain, 18-Darja Kurjanovitš.
Varus: 12-Reti Talts, 3-Siret Räämet, 13-Hanna-Lisa Kuslap, 15-Valeria Andrejeva, 16-Grete Daut, 17-Inger Fridolin, 19-Renita Roopalu, 20-Reti Mänd.

Pühapäeval saadi mäletatavasti 2:0 võit Armeenia üle. Eelmine sama koondise võit pärines 2013. aastast, kui Balti turniiril võideti Lätit 1:0.