Taas kolmikduublini jõudnud Griffin viis Clippersi võidule Rocketsi üle ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Blake Griffin (palliga)
Blake Griffin (palliga) Autor/allikas: AFP/Scanpix

Korvpalliliigas NBA alistas vigastatud Chris Paulita mänginud Los Angeles Clippers play-off’i teise ringi avamängus võõrsil 117:101 Houston Rocketsi ja asus seeriat 1:0 juhtima. Võitjate ridades sai teise järjestikuse kolmikduubli kirja Blake Griffin.

Griffin viskas 26 punkti, võttis 14 lauapalli ja andis 13 söötu.

Rockets jõudis viimasel veerandajal umbes 7,5 minutit enne normaalaja lõppu ühe punkti kaugusele, kuid seejärel tegi Clippers 12:0 spurdi ja enam edu käest ei andnud.

Jamal Crawford viskas 21 ja Matt Barnes lisas 20 punkti, Rocketsi ridades oli resultatiivseim Dwight Howard 22 punktiga, James Harden lisas 20 punkti.

Chicago Bulls alistas samuti võõrsil 99:92 Cleveland Cavaliersi ning läks seeriat 1:0 juhtima. Chicago parim oli Derrick Rose 25 punktiga, Clevelandi eest viskas Kyrie Irving 30 punkti.