Kerde ja Soku koduklubi kaotas poolfinaalseeria ja jätkab mängimist pronksile ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Sten Sokk
Sten Sokk Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Üllar Kerde juhendatav Moskva Dünamo korvpallimeeskond kaotas Venemaa Superliiga poolfinaalseeria neljandas mängus võõrsil Novosibirskile 66:84 ja peab peagi mängima kolmandale-neljandale kohale.

Neljandas mängus oli Dünamol selg vastu seina, sest läinud Moskvast Siberisse 1:1 viigiseisul, oli Novosibirsk ka esimeses kodumängus selgelt parem, kirjutab basket.ee.

Novosibirski edu tugines suuresti võimsale kolmandale veerandile - 33:11. Enne seda, poolajaks, oli võõrustajate edu vaid 38:37. Viimase veerandi võitis küll Dünamo 18:13, kuid vahepeal tekkinud 22-punktist auku see kuidagi ei täitnud. Seeriavõit kolm-üks Novosibirskile.

Sten-Timmu Sokk suurt mängu ei teinud. Sokk mängis 17 minutit, tõi kaks punkti ja andis ühe korvisöödu. Kahepunktivisked 2/1, kolmesed 1/0. Lisaks kolm pallikaotust ja kolm viga.

Teises poolfinaalpaaris selgitavad paremust Spartak-Primorje ja Jekaterinburgi Ural, kus seeria on kaks-kaks viigis ja tuleb otsustav viies mäng.

Pronksiseeria algab 6. või 7. mail ja lõpeb hiljemalt 15. mail.

Toimetaja: Siim Semiskar