Veel 87. minutil 0:2 taga olnud Barcelona pääses kaotusest ({{commentsTotal}})

Luis Suarez, Lionel Messi
Luis Suarez, Lionel Messi Autor/allikas: AFP/Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliigas tuli Barcelona viimastel minutitel välja kaheväravalisest kaotusseisust ja viigistas võõrsil Sevillaga 2:2.

Franco Vazquez oli 36. minutil Sevilla juhtima viinud ja viis minutit pärast poolajapausi suurendas Luis Muriel edu.

Barcelonal kulus esimese väravani jõudmiseks 88 minutit. Just siis õnnestus Luis Suarezil nurgalöögist üks tagasi lüüa. Minut hiljem skooris ka vahetusest alustanud Lionel Messi, kes realiseeris Philippe Coutinho söödu.

Märksa lihtsamalt läks eile õhtul Madridi Realil, kes oli võõrsil parem Las Palmasest 3:0 (26., 51. pen Gareth Bale, 39. pen Karim Benzema).

Tabelitipp: 1. Barcelona 76 punkti (30 mängust), 2. Madridi Atletico 64 (29), 3. Madridi Real 63 (30), 4. Valencia 59 (29), 5. Villarreal 47 (29), 6. Sevilla 46 (30), 7. Girona 44 (30), 8. Betis 43 (29).