AMV House/Põlva SK võitis naiste käsipalliliiga põhihooaja viimase mängu ({{commentsTotal}})

Autor/allikas: Marko Saarm/Scanpix

Eesti naiste käsipallimeistrivõistluste põhiturniiri viimases kohtumises sai AMV House/Põlva SK võõrsil 34:26 (16:10) jagu HC Tallinnast.

Tasavägiselt alanud matšis särasid 12. minutil tablool viiginumbrid 4:4. Seejärel viskas Põlva kolm väravat järjest, võitis poolaja kuue tabamusega ning kogu mängu kaheksaväravalise ülekaaluga.

Põlva resultatiivseimad mängijad olid Teele Utsal üheksa, Selma Rein kuue ning Liia Konks, Laura Noormets ja Tuuli Ilus nelja tabamusega. Tallinna suurimateks skooritegijateks osutusid Merit Moro ja Mari Helstein kaheksa ning Anneta Jefimova kuue väravaga.

Põhiturniiri võitis tiitlikaitsja Reval-Sport/Padise, kes kogus kaheksast mängust 14 punkti. Järgnesid Reval-Sport/Mella 12, Põlva kaheksa, SK Tapa nelja ja Tallinn kahe silmaga.

Finaalis kohtuvad kolmandat aastat järjest Padise ja Mella ning pronksmedali omaniku selgitavad sarnaselt mullusele Põlva ja Tapa. Tallinna päralt on viies koht.