Duquesne’i hooaeg lõppes WNIT turniiri kolmandas ringis, Lass parimate seas ({{commentsTotal}})

Kadri-Ann Lass
Kadri-Ann Lass Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Kadri-Ann Lassi ja Duquesne Dukesi hooaeg lõppes WNIT-nimelise turniiri kolmandas ringis, kui tunnistati St. John’s võistkonna 65:52 paremust.

Külalised tegid vahe sisse juba esimesel poolajal, mis võideti 34:17. Kolmanda veerandaja kaotas Duquesne samuti 11:19 ja kuigi viimasel neljandikul olid võõrustajad 24:12 paremad, ei tekkinud mängu võitjas enam kahtlust, vahendab Korvpall24.ee.

Duquesne’i eest viskas Kadri-Ann Lass 10 punkti, võttis viis lauapalli ja andis kaks korvisöötu. Naiskonna resultatiivseim oli Chassidy Omogrosso 14 punktiga. Võitjate parimana tõi 17 punkti Akina Wellere.

St. John’s kohtub finaalis West Virginia ja James Madisoni nimelise ülikooli paari võitjaga.