Lepistu tegi välisliiga debüüdi ({{commentsTotal}})

FC Flora - Tallinna Levadia / Brent Lepistu
FC Flora - Tallinna Levadia / Brent Lepistu Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti jalgpallikoondislane Brent Lepistu tegi oma debüüdi Norra kõrgliigas, kui Kristiansund viigistas võõral väljakul Norra ajaloo suurima klubi Rosenborgiga 2:2.

Kahe hooaega kaotusega alustanud meeskondade vastasseisus läks puhkepausile 1:0 eduseisus Kristiansund, kuid juba 53. minutiks oli Rosenborg eduseisu asunud, kirjutab Soccernet.ee.

65. minutil sekkus pingilt platsile Eesti koondise poolkaitsja Brent Lepistu ning 80. minutil jõudis kolmele eestlasele koduklubiks olev Kristiansund viigini.

Ainsa eestlasena platsil käinud Lepistu sai mõnda aega platsil olla ka koos endise Arsenali ja Juventuse ründaja Nicklas Bendtneriga. Taani ründaja vahetati välja 77. minutil.

Andreas Vaikla jälgis mängu pingilt, Nikita Baranov vigastuse tõttu koosseisu ei kuulunud.