TTÜ võrkpallinaiskonna kapten: Kohilal vedas rohkem ja nad olid täna tublimad ({{contentCtrl.commentsTotal}})

Eesti naiste võrkpalli meistriliigas alistas Kohila naiskond kolmapäeval võõrsil viiegeimilises mängus 3:2 TTÜ naiskonna ja on tiitli kaitsmisest veel ühe võidu kaugusel.

Kohila võitis esimesed kaks geimi numbritega 25:23, kuid seejärel lasti vastastel mängus initsiatiiv haarata. TTÜ naiskond sai kolmanda geimi kätte tulemusega 25:20 ning neljanda koguni 25:14. Otsustava viienda geimi võitis Kohila 15:13.

"Me arvasime võib-olla, et kolmas (geim) tuleb lihtsalt juba. Juhtisime pool geimi... aga ei tulnud ja siis oli vaja mängima hakata. Neljas geim oli iga puude viga, seal ei olnud midagi teha," rääkis Kohila kapten Julija Mõnnakmäe ETV spordiuudistele.

"Millegi pealt hakkas tulema. Treeneri head vahetused ka toitsid. Eks see oligi see võti," arvas TTÜ kapten Egle Püvi naiskonna hea esituse kohta kolmandas ja neljandas geimis.

Püvi sõnul on otsustav viies geim tavaliselt juba loterii: "Kellel närvid rohkem vastu peavad ja kellel rohkem veab. Eks Kohilal vedas rohkem ja nemad olid tublimad täna."

Toimetaja: Siim Semiskar