Hermet ja Forca Lleida said võõrsil kirja viienda järjestikuse kaotuse ({{commentsTotal}})

Kregor Hermet
Kregor Hermet Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Hispaania korvpalli esiliigas sai Kregor Hermeti koduklubi Forca Lleida reedel lähikonkurendilt Valladolidilt kindla, 60:75 kaotuse.

Esimene veerandaeg lõppes 20:20 viigiga, kuid Valladolid tegi poolajaks kümnepunktilise vahe sisse. Kolmanda veerandajaga otsustati ka mängusaatus, mis võideti 21:11. 20-punktilise kaotusseisu õnnestus Forca Lleidal kokkuvõttes küll 15 peale mängida, aga enamaks ei oldud võimelised, kirjutab Korvpall24.ee.

Kregor Hermet viibis väljakul ligi 13 minut, kuid selle aja jooksul punktiarvet ei avanud. Eestlane eksis kahel vabaviskel ja ühel lähi- ning kaugviskel. Tema arvele jäi kolm lauapalli ja kolm pallikaotust, kaks isiklikku viga ning sama palju vigu tehti tema vastu.

Turniiritabelis asub Forca Lleida (10-17) 13. kohal, Valladolid (12-15) on kümnes.